Zapisz się do newslettera

ODBIERZ 20 PLN RABATU NA DOWOLNY ZAKUP ZA MIN. 99 PLN

Chcę otrzymywać informacje handlowe o wyprzedażach, konkursach i innych akcjach specjalnych od ESOTIQ na podany adres e-mail.

  • Darmowa dostawa i zwroty do salonów
  • Twój

Zwroty, wymiany, reklamacje

Kupując w sklepie internetowym ESOTIQ.com masz możliwość odstąpienia od umowy, wymiany oraz reklamacji towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami. W celu usprawnienia każdego z tych procesów zalecamy następujący scenariusz działania:

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1) Wypełnij formularz ODSTĄPIENIA OD UMOWY - możesz go pobrać TUTAJ

2) *Odeślij zwracany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem na adres:

Magazyn Esotiq
Bolesława Krzywoustego 12
81-035 Gdynia
z dopiskiem "Zwrot Esotiq"


3) Poinformuj nas o fakcie zwrotu na adres e-mail kontakt@esotiq.com

4) Możesz, także zwrócić zakupiony towar w każdym salonie ESOTIQ. Do zwrotu towaru będzie potrzeby numer zamówienia oraz adres email wykorzystany w procesie zakupu towaru.

WYMIANA

 

W sklepie internetowym ESOTIQ.COM wymiana towaru polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożeniu oddzielnego zamówienia. Jeżeli okaże się, że produkt który został przez Ciebie kupiony jest np. za duży i jesteś zainteresowany zamówieniem innego rozmiaru, skorzystaj z procedury zwrotu, a produkt w innym rozmiarze zamów w oddzielnym zamówieniu.

Ważne! Nie ma możliwości wymiany towaru w obrębie jednej transakcji, a przy zamówieniu nowego produktu, należy dokonać oddzielnej płatności

 

REKLAMACJA

1) W przypadku reklamacji skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy kontakt@esotiq.com, celem ustalenia sposobu doręczenia towaru do magazynu Esotiq. W celu uniknięcia nieporozumień prosimy o nie wysyłanie przesyłek przed ustaleniem formy transportu z obsługą sklepu.

2) Do paczki z reklamacją dołącz wypełniony i podpisany formularz reklamacji - możesz go pobrać TUTAJ.

3) *Odeślij tylko reklamowany towar na adres:

Magazyn Esotiq
Bolesława Krzywoustego 12
81-035 Gdynia
z dopiskiem "Reklamacja Esotiq"


* Paczkę należy odesłać na podany adres. Paczki wysłane " za pobraniem " lub za pośrednictwem Inpost Paczkomaty, nie będą obierane.
20 PLN
Na dowolny Zakup
Dołącz do klubu Esotiq
DOŁĄCZ DO ESOTIQClub
COPYRIGHT © 2017 ESOTIQ. ALL RIGHTS RESERVED.